B2B

Doğru iş partnerleri ile doğru iletişim

B2B eşleştirme programı; ürünlerini veya hizmetlerini Hollanda ve Avrupa’ya taşımak isteyen firmalara online-meeting ve yerinde ziyaret imkanı ile bilgi alışverişinde bulunmalarını ve potansiyel işbirliklerinin oluşturulmasına imkân verir. Kurumumuzun iki ülkedeki uzmanları tarafından yönetilen hizmet süreci doğru alıcılar ile verimli iletişim kurulmasını ve sürdürülebilir iş birliklerinin oluşturulmasını hedefler. B2B eşleştirmesi ile zaman ve finans kaybı yaşamadan direkt sonuç odaklı uzman iletişim desteği, en doğru iş partnerlerinize ulaşmanızda size büyük oranda avantajlar sunmaktadır.

Hizmet kapsamında;

  • Hollanda ve Türkiye ofislerimizden paralel yürütülen çalışmalar ile beklenti ve hedefleriniz doğrultusunda size uygun iş partnerlerinin listesi oluşturulur.
  • Oluşturulan iletişim listesi tarafınızla istişare edilerek ön görüşmeler firmanızı temsilen uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.
  • Hizmet süreci dahilinde yapılan görüşmeler raporlanarak firmanıza periyodik bilgilendirmeler sunulur.
  • Ön görüşme süreci akabinde talebinize uygun olarak iki şekilde hizmet sunulmaktadır;
  • Online B2B Toplantıları: Tarafların ajandalarına uygun toplantı takvimi oluşturulur. B2B görüşme sürecinde doğru iletişimin sağlanması adına kurumumuz uzmanları tarafından rehberlik ve çevirmenlik hizmeti sunulmaktadır.
  • Yerinde B2B Ziyaretleri: B2B görüşmelerinizi yerinde ziyaret ederek yüzyüze gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet sürecinde belirlenen firma ve kişilerle uzmanlarımız tarafından görüşmeler yapılarak randevu takvimi oluşturulur. Ziyaretlerde beklenti ve talebiniz doğrultusunda uçak bileti, konaklama, transport, rehberlik ve tercümanlık hizmetlerini içeren hizmet paketi oluşturulurç

Danny H. “Türkiye’de farklı sektörlere yönelik bu kadar detaylı bir tedarikçi araştırmasının içinden çıkamazdık.  Ülke ziyaretimizde ayrıca sağladığınız rehberlik ve organizasyon alanındaki disiplinli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.”

    Hizmet talebinizi formu doldurarak iletebilirsiniz.