Biz

Hollanda üzerinden Avrupa pazarına açılmayı hedefleyen firma ve girişimcilerin yatırım süreçlerinin tümünü ele alarak çözüm ve sonuç odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Uluslararası rekabet koşullarının gerektirdiği birikim ve farkındalığa sahip kurum bilinciyle işletmelerin güvenli ve sürdürülebilir büyüme hedefine yönelik güvene dayalı ticari ilişkilerin temelini oluşturmaktayız.

Kültürlerarası çesitliliğin farkındalığı bilinci, birikim, deneyim ve uzmanlığımız ile Hollanda Türkiye arasında ticari-ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi, yatırımların artırılması adına girişimlere bütünsel katkı sağlamaktayız.

Kurumumuz, Rotterdam ve İstanbul’da bulunan ofislerimizde görev alan uzmanlarımızın güçlü iletişim altyapısı üzerinden yürüttüğü çalışmalar ve “çözüm ortakları” kanalıyla; uyarlanabilir, geleceğe yönelik ve global Pazar koşullarına uygun projelerin oluşturulmasında yatırımcıları yönlendirmekte ve kalıpların dışında çözüm süreçleri geliştirmektedir.

Ticaret hacmini büyütmek üzere Avrupa pazarında faaliyet göstermeyi hedefleyen iş insanlarının yatırımlarının başarıya ulaşmasında; kaliteli hizmet ilkesiyle, değerlerinden ödün vermeden, on yılı aşkın süredir müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda rekabet güçlerini artırarak sürdürülebilir ticaretin sağlanması vizyonu ile çalışıyoruz.

John W. :   “Türkiye’de ticari heyet kapsamında  gerçekleştirdiğimiz yerinde ziyaretler, ortaya koyduğunuz güçlü ekip çalışması ve profesyonel organizasyon yönetimi ile  işbirliği temellerinin oluşmasına imkan verdi. Bir sonraki organizasyon için sabırsızlanıyoruz.”

    Hizmet talebinizi formu doldurarak iletebilirsiniz.