Sağlam ticari ortaklıklar kurun.

Uluslararası çalışan firmalar için ticari güvenirliliğin sağlanması ve risklerin azaltılması ticarette mali kaybı önler. Ticaret yapılacak iş ortağının güvenirliliğinden emin olmak ticaretinizi korumak için doğru aksiyonlarda bulunmanızı sağlar.  Kredi güvenirlilik araştırması ile kredili mal ithalatlarında, ortak yatırım ve farklı iş birliklerinin de sağlam temelleri oluşturulur.

Araştırma dâhilinde;

  • Ticari faaliyette bulunacağınız firmanın yapısı, finansal görünümü, risk grubu, faaliyet konuları, banka çek/senet ve teminat incelemeleri ve adli süreçlerini de içeren konularda kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.
  • Firmanız adına yerinde ziyaret yaparak gözlem raporu sunulabilmektedir.
  • Kredi raporunda firmanın kredi puanı ve limiti yanında, şirketin 3 ila 5 yıllık raporlarını, satış, borç ve varlıklarını, sermayesini, kar ve zarar hesaplarını görerek yıllık bazda kıyaslama yapabilirsiniz.
  • Yönetim verilerinde, şirket yönetimi, bağlı olduğu şirket ve ortaklıkları görebilir, ödeme davranışları hakkında bilgi edinerek ticaretinizi bilinçli yönetirsiniz.

Ahmer B.:  “Hollanda’da ticaret yapacağım firma konusunda çekincelerim vardı. Detaylı raporlama ve güvenilir bilgi edinmenin yanında her aradığımda tarafınıza ulaşarak sorularıma cevap almış olmak beni ayrıca memnun etti.”

    Hizmet talebinizi formu doldurarak iletebilirsiniz.