Pazar Araştırması
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Pazar Araştırması
Pazar Araştırması

Pazar Hakkında Bilgi Edinme 

Güçlü altyapıyla yeni pazara girmek, ülkeler hakkında yerel kaynaklar kullanılarak yapılan araştırma ve o ülkede edinilen tecrübeler, dil, kültür ve toplum değerlerini anlayarak mümkündür. Hedeflenen pazarda ticari temellerin oluşturulmasında seçilecek strateji ürün ve hizmetin başarısını belirleyecektir.

Hollanda üzerinden Avrupa ve Dünya pazarında yer edinmeyi hedefleyen yatırımcılarımızın tüm süreçlerinde geniş hizmet yelpazemizle danışmanlık sağlamaktayız.

Potansiyel Müşteri Araştırması

Potansiyel Müşteri araştırmasının amacı markanızın Hollanda pazarına girişini sağlamak amacıyla potansiyel müşterilerin belirlenmesi ve sağlam iletişim temellerinin kurulması için gerekli altyapının oluşturulmasıdır. Sektörel değerlendirmeler ve potansiyel müşterileriniz hakkında güvenli verilere dayanan bilgiler edinerek sağlam ticari adımlar atılması sağlanır. Tarafınızca belirlenen ölçütlerle hazırlanan pazar araştırması süreci şunları içerir:

  1. Güvenilir kaynaklardan sağlanan bilgiler analiz edilerek hedef müşteri veri tabanı oluşturulur.
  2. Hizmet kapsamı potansiyel müşterileri belirleme, iletişime geçme, ürün/firma tanıtımı ve süreçlerin tarafınıza raporlanma aşamalarını içerir.
  3. Araştırma süreçleri ile ilgili güncel veri ve bilgilendirme, firma tarafından tayin edilecek iletişim yetkilisi ile sağlanır.
  4. Muhtemel müşterilerle yapılacak görüşmeler sürecinde ürün teknik bilgileri, özellikleri, sertifikaları ve belgeleri sunularak ürün ve markanızın tümsel tanıtımı yapılı
  5. Müşterigüveni sağlamaya, iliskileri pekiştirmeye yönelik Rotterdam ofisimizde müşteri etkinlikleri organize ederek kurumsal iletişim altyapısının oluşumuna destek sağlanı
  6. Potansiyel müşterilerin kurum ziyareti gerçekleştirmesi amacıyla iletişim sürecindemotivasyon sağlanı Muhtemel kurum ziyaretinde rehberlik ve tercümanlık hizmeti sunulur.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın