Ticari Yatırım Planı Oluşturma
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Ticari Yatırım Planı Oluşturma
Ticari Yatırım Planı Oluşturma

Ticari yatırım planı oluşturmak geleceğe yönelik yüksek hedefler belirlemek, sabit yatırım yapmaktan fazlasını gerektirir. Yatırım yapılacak alanın iyi hedeflenmesi, hedeflenen planın başarıya nasıl ulaşacağını ve hedef kitlesi konusunda araştırma yapılması gerekmektedir. Yatırım planı oluşumunda profesyonel destek iyi bir adım olacaktır. Uzmanlarımız rekabet ve risk analizleri, hedeflenen gelir ve gider maliyetleri, pazar potansiyeli gibi aşamaların tespitini yapar. Bu veriler doğrultusunda hedeflerinize uygun yatırım planlaması oluşturulur.

   

Şirket Kuruluşu

Hollanda’da şirket kurulusu için gerekli hukuksal ve vergisel mevzuatları bilmeli ve doğrulanmış belgelere sahip olunmalıdır. Uygun şirket yapısının belirlenmesi ve kullanıma açık olması hedef pazarda sağlam ve kolay yer edinmenin önemli faktörüdür. Bu süreçte kayıt için gerekli şartları karşılıyor olmanız, işletme izinlerini almanız ve en önemlisi yerel ofis adresine sahip olmanız gerekmektedir. Şirket kuruluş hizmeti, mali yükü asgari düzeyde tutarak, uzmanlarımız tarafından takip edilen prosedürler ile şirketi sağlam temellerde oluşturmayı içerir.

 

Mali Danışmanlık

Güncel yönetmelik ve mevzuatları yakından takip eden uzman ekibimiz Hollanda’da ihtiyaç duyduğunuz tüm mali destekler konusunda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Dijital altyapı sayesinde mali veriler en güvenli şekilde kayıt altına alınır. Hollanda vergi sistemi hakkında tam yetkinliğe sahip uzmanlarımız, tüm mali ve vergi bildirimlerinizin eksiksiz tamamlanmasında,  muhasebe hesaplarının özel muhasebe sistemi ile kayıt altına alınmasında, tüm finansal ve muhasebesel bilgilerin hazırlanması ve sunulmasında birinci sınıf hizmet vermektedir.  Ayrıca şirketinizin yıllık bazda kontrolü, kurumlar vergisi bildirimi, yıllık raporların hazırlanması ve Hollanda ticaret odasına sunulması gibi dönemsel mali yükümlülükler yerine getirilir.

 

Yatırım Teşvik Araştırması

Türk yatırımcıların yurt dışı yapılanmasında Ticaret bakanlığı tarafından sunulan tevsik ve destekler bulunmaktadır. Talep ettiğiniz takdirde birlikte çalışmış olduğumuz danışmanlarımız tarafından yatırımınıza en uygun tevsik uygulamaları belirlenerek başvuru belgelerinin hazırlanmasında ve takibinde hizmet alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın