Hukuk Danışmanlığı Hizmetleri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hukuk Danışmanlığı Hizmetleri
Hukuk Danışmanlığı Hizmetleri

Girişimcilerin Avrupa’da atılacak ilk adımlarında plandıkları şirket kuruluşları, iş ortaklıkları, tacir sözleşmeleri, yasal vergi uygulamaları, çalışma ve oturum izni gibi birçok alanda uzman hukuksal danışmanlık almaları süreçlerinin sorunsuz yürütülmesinde en önemli husustur. Özellikle başlangıç süreçlerindeki yasal hususlarda karşılaşılabilecek sorunlar, sağlam hukuksal alt yapının oluşturulması yatırımlarda hayati öneme sahiptir. Alacağınız uzman danışmanlık sayesinde ileride doğabilecek riskler de başlangıç sürecinde minimuma indirgenir. Hollanda’da birlikte çalıştığımız avukat ve mali müşavirlerimizden oluşan uzman ekibimiz ile yasal hususlarda ön bilgilendirme sunmakta, talep edilen tüm süreçlerde hukuksal danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Uzlaşma Desteği

Hollanda ticaret ortağınız ile aranızda iletişim eksikliğinden kaynaklanan, beklentilerinizin karşılanmaması veya anlaşmalara uyulmaması gibi durumların yaşanması mümkündür. Hukuksal sürecin gerektirdiği zaman ve mali kayıpları göz önünde bulundurarak bu süreci başlatmadan iki taraf arasında çözüm odaklı iletişimin oluşturulması adına uzlaşma hizmeti sunmaktayız. Rotterdam merkez ofisi ile paralel çalışma yapımızın getirdiği avantaj sayesinde yerinde denetim yapabilmekteyiz. Yapılan ticari anlaşmalar incelenerek taraflar arası uygun çözümler sunulur.

Ticari alacaklar

Ticari anlaşmazlıklar durumunda konu taraflar arasında çözüme ulaşmadığı takdirde hukuksal sürecin başlatılması gerekmektedir. Bünyemizde uluslararası hukuksal yetkinliğe sahip uzman avukatlarımız dava süreçlerinin başlatılması, takibi ve haklarınızın alınması adına sonuca ulaştırılmasında hizmet vermektedir. Borçlu yabancı firmalardan icra yolu ile alacaklarınızın tahsil edilmesi, ticari borçların geri ödenmesi, tazminat talebi, hasar bedellerinin ödenmesi ve takibi, zarar ve ziyan iddia ve taleplerinizde hukuki prosedürün yerine getirilmesi ve ihraç edilecek malların alıcının tasarrufuna girdiği anda kusurlu çıkması hali göz önünde bulundurularak gümrükleme anında gerekli denetim yapılarak satıcının olabilecek zararını önlemek gibi birçok alanda haklarınızın koruması adına verilen hizmetleri içerir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın