Firma Kredi Derecelendirme
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Firma Kredi Derecelendirme
Firma Kredi Derecelendirme

Uluslararası çalışan firmalar icin ticari güvenirliliğin sağlanmasında ve ticari risklerin azaltılmasında hayati öneme sahiptir. Potansiyel riskleri görmenizi sağlayarak, kendinizi ve işinizi korumak için doğru aksiyonlarda bulunmanıza sağlar. Kredi derecenlendirme, özellikle kredili mal ithalatlarinda, ortak yatirim - iş birliğine baslama ve ithalatçı firma hakkında bilgi edinmeyi sağlar.

160 ülkedeki 365 milyondan fazla şirketin finansal verilerini veri tabanında doğru ve  güncel bilgiler sunulur. Kredi raporunda firmanın kredi puanı ve limiti yanında, şirketin 5 yıl öncesine kadar dosyalanmış yıllık raporlarını, satış, borç ve varlıklarını, sermayesini, kar ve zarar hesaplarını görerek yıllık bazda kıyaslama yapabilirisiniz. Bunlara ek olarak yönetim verilerinde, şirketin yönetiminde kimin olduğunu, bağlı olduğu şirket ve ortaklıkları görebilir, ödeme davranışları hakkında bilgi edinerek ticaretinize yön verebilirisiniz.

  Ticari Heyet Gezileri Hizmeti

Ticari etkinliklerin planlanması; ticari ataşelikler, ihracatçı birlikleri, iş konseyleri, meslek örgütleri, B2B görüşmeleri planlanması, ulaşım, konaklama, rehberlik ve tercümanlık hizmetlerini kapsayan ticari seyahatlerinize Rotterdam ofisimizden hizmet verilmektedir.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın