Yabancı yatırımınızda risk almayın.

Hollanda’da şirket ve şube kuruluşlarında vergisel mevzuatları ve uygulamalar konusunda uzman desteği kurumunuz adına büyük öneme sahiptir. Güncel vergi yasalarının takibi, maliyet hesaplamalarınız ve ödemelerin zamanında gerçekleştirilmesi kuruluşunuzu olası sorunlara karşı korunmasını sağlar.   

Vergi danışmanlığı kapsamında özel ve kamu sektöründe uzun yıllar deneyime sahip çözüm ortağımız müşterilerin yararlanabilecekleri imkânların ortaya çıkarılması ve vergi risklerinin yönetimine profesyonel destek sağlamaktadır.

Hollanda’da vergi sistemi, raporlama yükümlülükleri, transfer fiyatlandırması, müşterilerin vergi stratejileri ve risklerinin değerlendirilmesi, planlama, raporlama ve vergi makamlarıyla etkin ilişkilerin yürütülmesi konularında hizmet alabilirsiniz.

Lucas I. “Yabancı olduğumuz Türkiye pazarına girişimizde aynı dili konuşmamızın getirdiği avantajla şirket kuruluşu ve bürokratik işleyişte süreç yönetimi, takip ve raporlama alanında profesyonel desteğinizle  ilerlemeye devam ediyoruz.”

    Hizmet talebinizi formu doldurarak iletebilirsiniz.