İş Ortağı Araştırması

Yatırımlarınızda kuracağınız tedarikçiler, üreticiler, dağıtımcılar ve Joint-Venture işbirliklerini kapsayan potansiyel ortaklıklar size yurt dışı pazarında avantaj sağlayacaktır. Bu ortaklıkların kurulmasında doğru firmalarla stratejik girişimlerde bulunmak başarılı olmak için gereken temelleri oluşturur.

Hollanda’da sahip olduğumuz geniş iletişim ağımız ve tecrübeye dayalı sağlam ilişkilerimiz sayesinde ürün ve hizmetleriniz için doğru işbirliklerinin oluşturulmasında hizmet verilir. Sonuç odaklı hizmet anlayışı ile ortak  ve sürdürülebilir çalışma kanallarının yaratılması adına analizler yapılır.

  • Kapsamlı Business Partner Scan (İş Ortağı Tarama) raporu hazırlanarak, tarafınıza en uygun alternatif firma ve kişiler sunulur.
  • Şirket ile sunulan potansiyel adaylarının arasında müzakere süreci uzmanlarımız rehberliğinde yürütülür.
  • Potansiyel iş ortaklarınız ile yapacağınız görüşmeler talebinize göre yüz yüze ya da online toplantılar ile kurumumuz tarafından planlanır.
  • Anlaşma aşamasına gelindiğinde sözleşme hazırlama ve müzakere sürecinde ihtiyaç duyduğunuz hukuksal destek için uluslararası ticaret alanında uzman avukatlarımıza yönlendirme yapılabilmektedir.

Improve your business between Türkiye and the Netherlands.