Ulusararası yatırımınızı garanti altına alın.

Yatırımlarınızda kuracağınız, tedarikçiler, üreticiler, dağıtımcılar ve Joint-Venture işbirliklerini kapsayan potansiyel ortaklıkları size yurt dışı pazarda avantaj sağlayacaktır. Bu ortaklıkların kurulmasında doğru firmalarla stratejik girişimlerde bulunmak başarılı olmak için gereken temelleri oluşturur.

Hollanda’da sahip olduğumuz geniş iletişim ağımız ve tecrübeye dayalı sağlam ilişkilerimiz aracılığı ile ürün veya hizmetleriniz için doğru işbirliklerinin oluşturulmasında hizmet verilmektedir. Sonuç odaklı hizmet anlayışı ile ortak çalışma kanallarının yaratılması ve sürdürülebilir olması adına analizler yapılmaktadır. İş ortağı arayışlarınızda uzmanlarımız tarafından yürütülen hizmet içeriğinde;

  • Kapsamlı Business Partner Scan (İş Ortağı Tarama) raporu hazırlanarak, tarafınıza en uygun alternatif firma ve kişiler sunulur.
  • Şirket ile sunulan potansiyel adaylarının arasında müzakere süreci uzmanlarımız rehberliğinde yürütülür.
  • Poransiyel iş ortaklarınız ile yapacağınız görüşmeler talebinize göre yüz yüze ve online toplantılar ile kurumumuz tarafından planlanır.
  • Anlaşma aşamasına gelindiğinde sözleşme hazırlama ve müzakere sürecinde ihtiyaç duyduğunuz hukuksal destek için uluslararası ticaret alanında uzman avukatlarımıza yönlendirme yapılabilmektedir.

Ahmer B.:  “Hollanda’da ticaret yapacağım firma konusunda çekincelerim vardı. Detaylı raporlama ve güvenilir bilgi edinmenin yanında her aradığımda tarafınıza ulaşarak sorularıma cevap almış olmak beni ayrıca memnun etti.”

    Hizmet talebinizi formu doldurarak iletebilirsiniz.