Şirket Kuruluşu

Hollanda’da iş kurmak, Hollanda’daki şirketiniz için muhasebe hizmetleri, veya banka hesabı açılışı vergi ya da numarası başvurularınız için karmaşık prosedürler ile uğraşmanıza ve zaman kaybetmenize gerek yok. Profesyonel ve Türkçe diline hakim uzmanlardan şeffaf ve profesyonel hizmet alabilirsiniz. 

Şirket kuruluş hizmeti, mali yükü asgari düzeyde tutarak uzmanlarımız tarafından takip edilen prosedürler ile şirketi sağlam temellerde oluşturmayı içerir.

  • Şirket kuruluş aşamasında maliyet, vergi uygulamaları, takip edilecek prosedürler ve süreçler hakkında detaylı bilgilendirmeyi içeren ön danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.
  • Online toplantı şeklinde sunulan ön danışmanlık dahilinde konuyla ilgili soru ve bilgi talepleriniz uzmanlar tarafından cevaplandırılır.
  • Görüşmeler akabinde, öncelikle oluşturmak istediğiniz kurum kimliğine uygun olan şirket yapısının belirlenmesi gerekir.
  • Sürecin başlatılmasından önce hedef ve ürün/hizmet gereksinimleri analiz edilerek uygun yol haritası oluşturulur.
  • İşlemlere başlama noktasında tüm süreçlerinizi temsilen yönetmek üzere, tarafınıza sağlanacak indirimli fiyat üzerinden uzman çözüm ortağımıza yönlendirme yapılmaktadır.
  • Tüm şirket kuruluş süreci, Hollanda’ya gelmenize gerek olmadan temsilinizi üstlenen kurum tarafından gerçekleştirilmektedir.

Philip K. “Türkiye’deki yapılanmamızda şirket kuruşu, nitelikli çalışan bulma ve gerekli eğitimlerin sağlanması aşamalarında Turkish Duth Trade ile çalıştık. Destekleriniz olmadan bu işi başarıyla bitiremeyeceğimizi şimdi anlıyoruz.”