Ticarette Kültürlerarası Farklılık Eğitimleri

Hollanda yerleşik partner kuruluşumuz Inter-Focus Intercultural Coaching and Training, kültürel farklılıkların ticari alanda insan ilişkilerine kattığı değer ve zenginlikler üzerine uzun yıllardır kurumumuzla aynı çatı altında profesyonel  destekler sağlamaktadır.

“Farklı kültürel kökene sahip iş insanlarının ticari ilişkilerinin yönetimi, desteklenmesi ve yönlendirilmesinde profesyonel bakış açılarını keşfetmesine vesile oluyoruz”

Uluslararası çalışma prensipleri ve iş etiğine dayanan profesyonel iş ortamlarının oluşturmasında yenilikçi ve bilime dayalı çözümler ortaya koymaktayız. Kültür farklılıklarını bir arada bulunduran şirketlere profesyonel çalışma koşullarının oluşturulmasında ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmaktayız.  Uzmanlığımız uluslararası ve bölgesel çeşitlilikte çalışanlara sahip kurumları ortak değerler altında birleştirilmesi ve yönetilmesidir.

Farklılıkları avantaja dönüştürerek, kurumların yeni global dünya düzenine ayak uydurması ve çeşitliliklerden oluşacak potansiyel değerlerin kurumsal çatı altında birleştirilmesi misyonuyla kurumlara bu alanda gerekli tüm hizmetleri sunmaktayız.

Kültürlerarası eğitim ve koçluk alanında sahip olduğumuz profesyonel altyapımız ile kurumunuza yenilikçi ve bilime dayalı çözümler sunuyoruz. 

Eğitimlerimiz

  • Ticarette kültürel farkındalıklar

Kimler eğitime katılmalı:

Modüller:

Eğitim süresi: 2 gün

  • Ticari mentörlük

Kimler eğitime katılmalı:

Modüller: Business plan

Eğitim süresi: 3 tam gün

  • Girişimci koçluğu

Kimler eğitime katılmalı:

Modüller:

Eğitim süresi:

Danny H. “Türkiye’de farklı sektörlere yönelik bu kadar detaylı bir tedarikçi araştırmasının içinden çıkamazdık.  Ülke ziyaretimizde ayrıca sağladığınız rehberlik ve organizasyon alanındaki disiplinli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.”

    Hizmet talebinizi formu doldurarak iletebilirsiniz.