Ticari Heyet Organizasyonu

İş partnerlerinizle yerinde buluşun.

Sektörel bazda firmaların Hollanda’da yapacakları ticari ziyaret programı bütünsel kapsamda uzmanlarımız tarafından koordineli olarak planlanmaktadır. Ticari etkinliklerin planlanması, ticari ataşelikler, ihracatçı birlikleri, iş konseyleri, meslek örgütleri, B2B görüşmeleri planlanması, rehberlik ve tercümanlık hizmetlerini kapsayan ticari seyahatlerinize Rotterdam ve Türkiye ofislerimizden koordineli çalışmalar doğrultusunda hizmet verilmektedir. Heyet ziyareti için uçak bileti, konaklama ve ulaşım talebe göre ek olarak organize edilebilir.

  • Katılımcı firmaların bilgi ve beklentileri kurumumuza bildilirilmesinin ardından Hollanda ofisimize aktarılmaktadır.
  • İki ülkedeki ofislerimizin ortak yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda Hollanda’da ziyarete dahil edilecek firma, kuruluş, birlik veya ticaret odalarını içeren kapsamlı araştırma yapılarak potansiyel verimliliğin artırılması hedeflenir.
  • Diğer yandan ziyaret tarihlerine uygun olarak organize edilen ziyaretçi profiline hitap eden fuar, konferans ve ticari etkinlikler programa dahil edilir.
  • Araştırma, randevu planlamaları ve ziyaret takvimi oluşturularak katılımcıların bilgisine sunulur.
  • Ziyaret sürecine dahil olan, uçak bileti, konaklama , ulaşım ve yemek planlamalarının hepsi kurumumuz tarafından yürütülür.
  • Ticari heyet ziyaretinin başından sonuna kadar kurumumuz katılımcılara profesyonel rehberlik ve tercümanlık hizmeti sağlamaktadır.

Danny H. “Türkiye’de farklı sektörlere yönelik bu kadar detaylı bir tedarikçi araştırmasının içinden çıkamazdık.  Ülke ziyaretimizde ayrıca sağladığınız rehberlik ve organizasyon alanındaki disiplinli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.”

    Hizmet talebinizi formu doldurarak iletebilirsiniz.