Hollanda

Hollanda, Avrupa’daki lojistik konumu, yatırıma açık ve şeffaf süreçleri ve çok dilli yapısı ile iş yapmaya elverişli konumdadır. Uluslararası limanları ile Hollanda,  Avrupa’nın en önemli bir lojistik noktalarındandır.

Batı Avrupa’daki merkezi konumu ve mükemmel ulaşım altyapısı sayesinde 200 milyon tüketiciye açılan bir kapı olarak hizmet vermektedir. Çok kalifiye ve birden fazla yabancı dil konuşabilen Hollanda işgücü de Türk yatırımcılara sunulan bir başka değerli fırsattır. Öte yandan Hollanda’da kurulu şirketinizin banka hesabı üzerinden gerçekleştirdiğiniz uluslararası para transferlerinde Türkiye’deki şirketinizin transfer akışına nazaran maliyetsiz işlem imkanına sahip olursunuz.

Hollandalı yatırımcılar tarafından Türkiye’de 2000’den fazla firma kurulmuştur. 2005’ten bu yana Türkiyedeki tüm uluslararası yatırımların yüzde 18’inin Hollanda kökenli olduğunu ve bunun da Hollandalı şirketleri ilk sıraya taşıdığını görülmektedir. Türk firmalarının dünya çapındaki toplam yatırım miktarı 15 milyar dolar civarındayken yaklaşık yüzde 20’si Hollanda’da yerleşiktir.

Hollanda’da vize ve oturum izni hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayınız.

John W. :   “Türkiye’de ticari heyet kapsamında  gerçekleştirdiğimiz yerinde ziyaretler, ortaya koyduğunuz güçlü ekip çalışması ve profesyonel organizasyon yönetimi ile  işbirliği temellerinin oluşmasına imkan verdi. Bir sonraki organizasyon için sabırsızlanıyoruz.”

    Hizmet talebinizi formu doldurarak iletebilirsiniz.