Pazar Araştırması

Güçlü altyapıyla yeni bir pazara girmek, ülkeler hakkında yerel kaynaklar kullanılarak yapılan araştırma ve o ülkede edinilen tecrübeler ile dil, kültür ve toplum değerlerini anlayarak mümkündür. Hedeflenen pazarda ticari temellerin oluşturulmasında seçilecek strateji ürün ve hizmetin başarısını belirleyecektir.

Hollanda üzerinden Avrupa ve Dünya pazarında yer edinmeyi hedefleyen işletmelere ve firmalara pazara girişte rekabet koşullarına yönelik detaylı pazar analizi, sosyal ve kültürel farklılıklar, hukuksal ve mali yönlendirmeleri ile ihtiyaç duyacakları bilgileri içeren geniş bir araştırma raporu sunulur.

  • Ürün ve/veya hizmetinizle ilgili sektörel piyasa koşulları, öne çıkan rakip firmalar ve potansiyel alıcılardan elde edilen veriler ve bilgiler toplanır.
  • Toplanan bilgiler kültürlerarası farklılıklar, hukuksal mevzuatlar ile ticari avantajlar ve dezavantajlar göz önünde bulundurularak analiz edilir.
  • Araştırma raporu, pazarlama stratejinizi sağlamlaştırmanız, güçlü ve zayıf yönlerinizi bulmanız ve gerçekçi hedefler oluşturmanıza katkı sağlayan değerlendirme ve unsurlar belirlenerek, tarafınıza sunulur.

Improve your business between Türkiye and the Netherlands.