Yeni Pazara Giriş

Güçlü altyapıyla yeni pazara girmek, ülkeler hakkında yerel kaynaklar kullanılarak yapılan araştırma ve o ülkede edinilen tecrübeler, dil, kültür ve toplum değerlerini anlayarak mümkündür. Hedeflenen pazarda ticari temellerin oluşturulmasında seçilecek strateji ürün ve hizmetin başarısını belirleyecektir.

Hollanda üzerinden Avrupa ve Dünya pazarında yer edinmeyi hedefleyen işletmelere ve firmalara; pazara girişte rekabet koşullarına yönelik detaylı pazar analizi, sosyal ve kültürel farklılıklar, hukuksal ve mali yönlendirmeleri ile ihtiyaç duyacakları bilgileri içeren geniş bir araştırma raporu sunulur.

Pazar araştırması sürecinde;

  • Ürün ve/veya hizmetinizle ilgili sektörel piyasa koşulları, öne çıkan rakip firmalar, potansiyel alıcılardan elde edilen veriler ve bilgiler toplanır.
  • Toplanan bilgiler; kültürler arası farklılıklar, hukuksal mevzuatlar, ticari avantaj ve dezavantajlar göz önünde bulundurularak analiz edilir.
  • Araştırma raporu, pazarlama stratejinizi sağlamlaştırmanız, güçlü ve zayıf yönlerinizi bulmanız ve gerçekçi hedefler oluşturmanıza katkı sağlayan değerlendirme ve unsurlar belirlenerek, tarafınıza sunulur.

Ahmer B.:  “Hollanda’da ticaret yapacağım firma konusunda çekincelerim vardı. Detaylı raporlama ve güvenilir bilgi edinmenin yanında her aradığımda tarafınıza ulaşarak sorularıma cevap almış olmak beni ayrıca memnun etti.”

    Hizmet talebinizi formu doldurarak iletebilirsiniz.