Şirket ve Şube Kuruluşu

Hollanda’da şirket kurma veya şube açma sürecinizde gerekli yasal mevzuatı içeren adımların eksiksiz ve doğru atılması ile şirket yapısı ve faaliyet alanının geleceği düşünerek doğru seçeneklerle belirlenmesi önemlidir. Bahsedilen yasal mevzuat, yasal statünüzün belirlenmesi, gerekli muhasebe takibi altyapısının oluşturulması, banka hesap açılışı, vergi müellifliğinizin müracaatı ve takibi, uluslararası fatura kesme işlemleri ile faturalandırmada vergi avantajları belirlenmesini içerir. Hassasiyetle takip edilmesi gereken hususları içeren mali müşavirlik hizmeti sürecinde tam yetkin ve yasal işlemleri en iyi bilen ve uygulayan kurumlarla çalışmak, şirket sahibini birçok problemden korur.

Karmaşık prosedürler ile uğraşarak zaman kaybetmenize gerek yok. Şirket ya da şube kuruluşlarınızda Türkçe diline hakim uzmanlardan şeffaf ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Şirket ve şube kuruluş hizmeti, mali müşavirinizin takip ettiği prosedürler çerçevesinde mali yükü asgari düzeyde tutarak şirketinizi sağlam temellerde oluşturmayı içerir.

  • Şirket kuruluş ve şube açılış aşamasında maliyet ile vergi uygulamaları gibi prosedürler ve süreçler hakkında detaylı bilgilendirmeyi içeren ön danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.
  • Online toplantı şeklinde sunulan ön danışmanlık dahilinde konuyla ilgili soru ve bilgi talepleriniz uzmanlar tarafından cevaplandırılır.
  • Görüşmeler akabinde, öncelikle oluşturmak istediğiniz kurum kimliğine uygun olan şirket yapısının belirlenmesi gerekir.
  • Sürecin başlatılmasından önce hedef ve ürün/hizmet gereksinimleri analiz edilerek uygun ticari yol haritasını oluşturmanız beklenir.
  • Kuruluş işlemlerine başlama noktasında tüm süreçlerinizi temsilen yönetmek üzere, tarafınıza sağlanacak fiyat üzerinden uzman çözüm ortağımıza yönlendirme yapılır.
  • Tüm şirket kuruluş süreci, Hollanda’ya gelmenize gerek olmadan temsilinizi üstlenen kurum tarafından gerçekleştirilmektedir.

Improve your business between Türkiye and the Netherlands.