Ticari Heyet & B2B Organizasyonu

Firmaların Hollanda’da yapacakları ticari ziyaret programı, bütünsel olarak uzmanlarımız tarafından planlanmaktadır. Ticari etkinliklerin planlanması, ihracatçı birlikleri, ticari ataşelikler, iş konseyleri, meslek örgütleri, B2B görüşmeleri planlanması ile rehberlik ve tercümanlık hizmetlerini kapsayan ticari seyahatlerinize Rotterdam ve İstanbul ofislerimizden koordineli çalışarak hizmet verilmektedir. 

Grup heyetlerinin yanı sıra firmaya özel programlar da organize edilebilir.  B2B eşleştirme programı dahilinde ürünlerini ya da hizmetlerini Hollanda üzerinden Avrupa’ya taşımak isteyen firmalara online-meeting ya da yerinde ziyaret imkânı ile potansiyel iş birliklerinin oluşturulması hedeflenir. B2B eşleştirmesi, sonuç odaklı uzman iletişim desteği ile doğru iş partnerlerinize ulaşmanızda size büyük oranda avantajlar sunar.

  • İki ülkedeki ofislerimizin ortak yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda Hollanda’da ziyarete dahil edilecek firma, kuruluş, birlik ya da ticaret odalarını içeren kapsamlı bir araştırma yapılarak potansiyel verimliliğin artırılması hedeflenir.
  • B2B görüşmeleri talep edildiğinde online görüşmeler tarafımızca düzenlenir.
  • Yerinde ziyaretlerde program tarihlerine uygun olarak organize edilen fuar, konferans ve ticari etkinlikler programa dahil edilir.
  • Araştırma, randevu planlamaları ve ziyaret takvimi oluşturularak katılımcıların bilgisine sunulur.
  • Talep edildiği takdirde, ziyaret sürecine dahil olan uçak bileti, konaklama, ulaşım ve yemek planlamalarının tümü kurumumuz tarafından yürütülebilir.
  • Ticari heyet ziyareti süresince kurumumuz katılımcılara profesyonel rehberlik ve tercümanlık hizmeti sağlamaktadır.

Improve your business between Türkiye and the Netherlands.